ÇÖZÜM ODAKLI MARKALARIMIZ

01

BARRACUDA NETWORKS

Barracuda Networks, Güvenlik, Uygulama Teslim ve Veri Koruma Çözümlerinde dünya lideridir.

02

BUFFALO
TECHNOLOGY

Düşük maliyetli ve yüksek performanslı veri depolama çözümleri için, NAS, bulut depolama, taşınabilir ve masaüstü sabit diskler, multimedya oynatıcılar sunar.

03

LANCOM
SYSTEMS

Güvenli, güvenilir ve geleceğe yönelik ağ çözümleri ve hiper entegre, bulut tabanlı ağ yönetimi (SD-WAN, SD-LAN, SD-WLAN) ürünleri sunar.

08

TRN CLOUD PLATFORM

Türkiye'nin ilk ve tek CLOUD bayi platformu. Bulut Sunucular, Disaster Recovery, yedekleme ve diğer tüm hizmetler. Lisans ve hizmet alımları. www.trncloud.com'da.

09

ESET

ESET, bireysel ve kurumsal kullanıcılara yönelik bilinen ve bilinmeyen tüm tehditleri tespit ederek temizleyebilen yüksek performanslı güvenlik çözümleri sunar.

10

STORMSHIELD
SECURITY

Dijital altyapı güvenliğinde Avrupa liderlerinden biri ve Airbus Defence and Space'ın tamamına sahip olduğu bir yan kuruluş olarak, saldırıları öngörmek ve dijital altyapıları korumak için akıllı bağlantılı çözümler sunar.

12

COMODO

Comodo, önde gelen SSL sağlayıcısıdır. Windows ve tüm OS için Ücretsiz Antivirüs, İnternet Güvenliği, Güvenlik Duvarı, Uç Nokta Güvenliği ve diğer PC Güvenlik yazılımını sunar.

TRN TEKNOLOJİ - İş Ortağım Programı

Fiyat teklifi isteyin!


20'nin üzerinde global markanın distribütörlüğünü yapıyoruz. Ürünlerle ilgili fiyat teklifi isteyebilir, özel projeler ve ihaleler için detaylı fiyat dökümleri ve teknik analizler talep edebilirsiniz.Bilgi için satis@trnteknoloji.com

İş Ortağımız olmak
ister misiniz?


TRN Teknoloji, Türkiye'de öncü teknoloji distribütörlerinden birisidir. Markaları, dünya çapında duyulmuş, global firmaların kullanımında olan en son teknoloji ürünlerinden oluşmaktadır. Kurumumuz, kanal stratejisine önem veren ve sürekli genişletmekte olan yapısıyla, temsil ettiği ürünleri Türkiye pazarında yaygınlaştırma çabasındadır. Siz de bu ağa katılmak istiyorsanız, bizimle irtibata geçiniz.Bilgi için satis@trnteknoloji.com